Hraje se až do konce

Hraje se až do konceFC Baník Ostrava - FK Teplice 3:3 (0:2)

Sobotní odpoledne jsme si mohli zpříjemnit další návštěvou stadionu ve Vítkovcích. Oproti minulému kolu tu však přijel ,,neatraktivní" soupeř a to bylo poznat na návštěvnosti. Cestu na stadion si našlo 6012 diváků včetně několika hostů. Chodí se na BANÍK ne na soupeře!

Při příchodu si nešlo nevšimnout že není pod sektorem natažená zelená plachta což značilo jedno. Nebude žádné pyro. V průběhu zápasu přišla akorát podpora kamarádovi od frýdeckomístecké hrůzovlády. Doping snesl od začátku přísné měřítko, který nepolevil ani za nepříznivého stavu.Tak to má být, fandit stále. Za brankou byla dobrá zábava, při rozdělení na dvě poloviny se ta menší vyrovnala té větší skupině, které ještě pomáhaly ochozy. Do druhé půle nastoupil kotel se změnou na pozici spíkra. Díky vývoji na trávníku se podařilo udržet laťku na vysoké úrovni. Ocenění si zaslouží rovněž i mávači, kteří to vydrželi prakticky celý zápas.

Baník stejně jako minulý týden na Slovácku prohrával.  Jenže ne tak brzy a ne o tolik. Navíc ještě před poločasem přišel o brankáře Vaška, který je naštěstí po střetu v pořádku. Začátek druhého poločasu byla útočná smršť Baníku a za 6 minut bylo srovnáno. Našim synkům se povedl ještě husarský kousek, když se jim povedl stav otočit. Bohužel, vedení se neudrželo, ledová sprcha přišla v poslední minutě, kdy se opět nepohlídala standardní situace. Hráčům stejně jako na Slovácku patří dík za předvedený výkon, ani podruhé za sebou se nesložil a dokázal bojovat. Na takový Baník můžeme být hrdí!

Za týden jedeme do Plzně, opět prý k nejlepším fanouškům :-)