< návrat zpět

VSETÍN

Co se týká vsetínských fans, tak netvoříme žádnou skupinu ani si nijak neříkáme. Na zápasy jezdíme většinou ve 3-4 lidech. V mistrovské sezoně nás jezdilo daleko víc, ale jak to tak bývá euforie upadla a náš počet se vrátil zpět do normálu. Snažíme se navštěvovat všechny zápasy Baníku jak venku tak i doma, ale někdy nám finanční a pracovní situace nedovolí se účastnit všech utkání.

Co se týče pohárových zápasu, tak jsme nechyběli ani u jednoho a díky tomu jsme se mohli podívat do různých zemí a zkonzumovat několik litrů
rumu „nadplán“.

Taky se nebráníme tomu se občas zapojit do nějaké toho třetího poločasu. Nějaké ty pikniky už máme za sebou (Sparta, Slavie, Most, několikrát Opava atd.). Občas se také pomuchlujeme i u nás doma, nebo někde v okolí se sousedními ševci. Nicméně nesmí se všemu věřit, co ševci o našich soubojích napíšou. Občas si něco přidají nebo se zapomenou zeptat, kdo se to s nima vůbec mlátil viz. poslední číslo Football Factory, kde při střetu 12 na 12 od nás nikdo nefiguroval.

Hodně lidí se ptá, co máme společného s klubem Lhota u Vsetína. Je pravdou, že tyhle zápasy skutečně občas navštěvujeme. Většina hráčů jsou naši kamarádi, a tak je chodíme povzbudit a sem tam i nějaký ten oheň zpestří utkání. Ale není třeba zatím hledat něco jiného.

To je tak vše, co se dá k vsetínským fans napsat….jsme prostě skromnost sama.