< návrat zpět

FRÝDEK – MÍSTEK

Náš Fan-klub Frýdek-Místek je na scéně už poměrně dlouho, a to jak po stránce fanouškovské, tak i po stránce chuligánské. Radikálnější skupin pod tehdejším názvem KAMPFGRUPPE se zde začala vytvářet kolem roku 1996 a taky si pár odhodlanců nechalo vyrobit vlajku Frýdek-Místek, kterou zajisté všichni znáte. V poslední době však není moc věšena a vše je zapříčiněno tím, že už má nějaký pátek za sebou a tudíž není tak pěkná a nahradily ji vlajky mnohem lepší, ale za svou existenci stihla sjet všechny stadiony (s pár výjimkami) a dnes se taky sem tam někde tato flaga objeví. Má za sebou 8 let a doposud ještě nebyla ve větším ohrožení…její cena, na tehdejší dobu, byla neskutečná – 6500kč!!!

Zakládající generace chulošů už odrostla a na jejich místo přišla mladá krev z nichž někteří členové jsou členy Apple Commanda a Ultramaniacs, ale i tak se někdy dokáže starší banda na důležité akce či výjezdy dobře slézt.
Také se v našem městě každoročně koná chuligánský turnaj Kampfgruppe Cup, který letos měl už své páté konaní. Zde taky proběhl před 6 lety družební turnaj… Počet naší nynější chuligánské bandy je asi 15 lidí nejvíce nás samozřejmě bývá na výjezdech na ACS, ale jinak u nás panuje lenost starých výjezďáků někde vyjet. Do budoucna máme nějaké plány o vytvoření nové flagy či nálepek ale vše je ve hvězdách… 

Za Frýdecké Prajevy Mladej 13/88 APPLE COMMANDO