Diskuze rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »
, - odpovědět
Popravdě ja se chytal za čelo, když v zimě kupovali Diopy, Prochazky nebo Filla.Mladé a odchovance vyjebali pryč bo na to prý nemají, ale horší než teď už to být nemohlo.
, - odpovědět
Tak by mě zajímalo, zda VB bude řešit příčiny sestupu a zda z toho vyvodí konečně nějaké závěry a vyrazí nepotřebné jedince z vedení a i hráče. V zimě to solidně bohužel posral, tak ted si to bude muset vyžrat. Škoda, ale vše ostatní dělá na výbornou. A tým mu ale sestoupí a částečně za to může i sám
icon , - odpovědět
Vše funguje, naštěstí (teda co se týče webů ) :-)
, - odpovědět
Tak nevím, co vyšel na chacharech článek z Jablonce, stránky nefungují.
, - odpovědět
tak kdo bude náhrada? Doufám že ne Uličný a asistena mu bude dělat Kučera, ale oni jsou toho schopni :-D
odpověděl(a)
Nějakeho magora, třeba Pulpita.
, - odpovědět
Mě baví jak najivové mluví o nutném vítezství v Jablonci. Nechcou třeba ješte vlastně špekulovat nad tím, že je stále ve hře titul? Fakt bych rozlišoval klubismus a nadšení od najivity a falešné naděje.
, - odpovědět
Svědík je génius a nás trénuje amatér :(
, - odpovědět
Nevíte co se zhruba na te úterní poradě probíralo? Je mě jasné že na ní odtud nikdo nebyl, ale zákulisní zdroje určitě jsou.
icon odpověděl(a)
Hlavní asi je, že Kučera má stále důvěru. Avšak už tam bude nejspíše ultimátum (Výhra v Teplicích, postup v poháru).
odpověděl(a)
Ten postup v poháru realny urcite je, ale na výhru v Teplicích, které mají kompaktní a kvalitní mužstvo bych nevsadil teda. Tam bude dobrá i remíza.
odpověděl(a)
silně pochybuji o tom, že ti naši zoufalci budou první co vyhrajou v Teplicích. Pokud nevyhrajeme tak hned odvolat Kučeru, jak sakra může mít pořád důvěru? Na základě čeho?
icon , - odpovědět
Clanek mate na úvodní strance...
odpověděl(a)
Dobrý článek. Ti různi poradci a experti k ruce jsou i podle mě velký nesmysl. Tak samo jsem ale dlouhodobě příznivec konceptu Vlasty, tedy hrát převážně s mladýma a srát na přeplacené žoldáky.
, - odpovědět
Jak je to tedy s tím, že Milan nad Kučerou drží ochrannou ruku? Pokud by to tak bylo, tak je to i přes Barošovu velikost nevhodné a moc to nechápu. Co je důležitější? Dát Kučerovi dlouhodobou důvěru, nebo zachránit Ligu?
icon odpověděl(a)
Nevím, jestli drží, ale podívej se na léto. Vlasta byl přeřazen na druhou kolej... Přišel Bary, přišel Kůča. Je to těžké zas takto jednoduše říci. To, že je Kůča stále u nás, z toho vyplývá mnoho aspektů...Za chvilku bude článek.. Tam to trochu nakousnu.
icon , - odpovědět
Nehazel bych to vse na Kuceru, to je uprimne jen panacek na lavce, svym zpusobem mi ho je lito. A i kdyz ma velkotovarnik muj nebetycny respekt, tak i on ma na tom trochu podíl. Nevyhodi trenera, narve tam 5 frajeru a pak se nedivte, ze hraci nevi, co hrat.
To je jak s Habou a Dusankem s Vlastou. Nerad dela vyhazovy, tak se delaji trafiky a kockopsy. Jako... Jsem dojebany ze vcerejska..Hrozne... :-(
odpověděl(a)
svým způsobem souhlas. Ale Kučera kdyby měl koule a fakt toho chtěl nechat, tak smlouvu zruší sám. A práci by našel, ve 2.lize by ho bralo každé druhé mužstvo o to bych strach neměl, potřebuje dozrát
, - odpovědět
Dneska neskutečný trapas, ostuda, dno. Brabec to posral tím, že si nechal Kučeru a radši mu přivedl rádce. Výsledek? stokrát větši grc než kdyby to vedl sám Vlasta, ten žádný rádce nepotřebuje. Pokud nevyhrajou v Teplicích, vyhodit Kučeru.
, - odpovědět
No nechtěl bych dneska nasrat Brabce, musí být solidně frustrovaný a zoufalý.
odpověděl(a)
může si za to sám, Kučeru si nechal... a sabotoval si sám své neskutečné snažení a ejho touhu dovést Baník k výšinám
icon , - odpovědět
Včera velkotovárník pěkně potrollil Dušanka. Toho vážně zaměstnávají jen proto, aby se vyfotografoval s posilami. A asi dostal zjeba, že ani to nezvládá, pač při snímku s Prochym už musel nadhodit i úsměv :-)

Tudíž jemu asi opravdu nejlépe jde tahání kufru O:-)
, - odpovědět
Hlavně v obraně furt chybí hráči. Ale pokud plánujeme vyhrávat tenisovýma výsledkama tak nic proti nemám :-D

Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »