Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2   další »

Posílení bude, chce to jen trpělivost ! :-)

Tak Slavie dementovala zájem o toho brankáře z Polska. To jen k případnému uvolnění Laštyho. Sport si zase jede svoji ligu 5

O Havlíka má zájem i Jablonec s Boleslaví. A Slovácko spíše preferuje je, než svého rivala. O to těžší to pro nás bude. Spíš počítám variantu, že nedopadne :/

Hele, neviděl bych to zas tak zle. U Nehody a Uličného počítám, že budou jen na přechodnou dobu. Kdo ví, třeba už se krátí čas i Dušankovi. Třeba teď dostal Jankul mentora, co a jak dělat (Nehoda) a pak budou s Bělákem dělat přestupy.

Spíše kluk od agenta, který má na starost i Diopa.

Já bych si zas přál, aby těch posil nebylo přehršel. Stačí 4x do pole + brankář. Nevím proč, ale jsem v tom opatrný, co se týče kvantity posilování. Koukněte na pražská "S".
Útok, ofenzivní část zálohy pořešena, tam již netřeba nikoho brát si myslím. Ale ta obrana, ta obrana s brankářem...

Upřímně nevěřím ani v jednoho. A myslím si, že to vcelku ani nevadí. Je fajn, že Baník je aktivní, ale tihle hráči už si to půjdou odkopat jinam :-)
Spíše čekám, až Dušanko přestane dusit Laca a pak ještě jednoho frajera do defenzívy. Zálohu a útok máme pořešený. Jo a brankáře bych zapomněl !

A teď již pořešit obranu :-)

Fillo je poresenej, keine stress :-) Laca trolli Dusanko, Lasty kdyz to vse dopadne, tak do Silvestra. A pokud nedopadne, tak nevadi

Prichod Holzera bude proste pruser. Jak sem psal, hrozi Konate verze 2.0
At se teda potom nikdo nedivi, kdyz se bude neco dit...

A jinak Konecny (ta vestecka koule, co se tyce charakteristiky hracu) na Twitteru potvrdil, ze Banik Fillovi da tu urcitou sumu za mesic, takze v nejblizsich dnech ocekavam podpis hrace s FCB.

Komast: Cece, ver tomu, ze tak jednoduché to nebude. Spise mam docela velkou (a opravnenou) obavu, ze pokud bude za nas hrat, nastane tu neco obdobneho, co meli na Sparte co se tyce trucovani Konateho a jeho opetovne zacleneni do tymu. Vsak i Holzer si svym zpusobem vyvzdoroval prestup do Sparty..

Tak Sparta nepocita s Holzerem. Verejne se o nej hlasi Zlin a.. Bohuzel my. Snad zvitezi rozum a on neoblekne dres Slezské...

Colton: pražskou kavarnu do toho netahej ! O:-)
Horajzm: ty vole, NHL sem dostal snad po dvanacti letech, hraju za nejaky divny cesky tym spengler cup, abych se do toho dostal a... Divna to hra s klackama...A vysledky mam fotbale. Jaky kontrast od Fify, kde sem mel naopak vysledky hokejove 5
Cukrous uz psal, zda dame turnaj, ale az tak za par mesicu, bych dostaval hroznou bidu 5

Komast: Ano, Jankul bude.mit konecne vetsi slovo v Banicku. Z tech personalnich zmen ve strukturach klubu mam cim dal vetsi radost :-)
Btw., zitra jedu na par dni do Karvine, tu v Evrope mame skoro tropy, co ve Slezsku? Jest podobne nebo Sibir? :-)

Neresil bych je. Nejaky tydyt se tam opira i o mne, ale zily mi to netrha. Je to pro me nejaky anonymni pisalek, keine stress.
Spise bych chtel poprat fajn Vanoce a zvlaste pro Banik si preji, aby pro nej bojovalo a pracovalo co nejvice lidi, jenz ten klub maji v lasce a nejedou na vlastni prospech :-)


Strana:  1 2   další »