Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3   další »

Souhlas, Diop je tezky pruser.

Vše funguje, naštěstí (teda co se týče webů ) :-)

Hlavní asi je, že Kučera má stále důvěru. Avšak už tam bude nejspíše ultimátum (Výhra v Teplicích, postup v poháru).

Clanek mate na úvodní strance...

Nevím, jestli drží, ale podívej se na léto. Vlasta byl přeřazen na druhou kolej... Přišel Bary, přišel Kůča. Je to těžké zas takto jednoduše říci. To, že je Kůča stále u nás, z toho vyplývá mnoho aspektů...Za chvilku bude článek.. Tam to trochu nakousnu.

Nehazel bych to vse na Kuceru, to je uprimne jen panacek na lavce, svym zpusobem mi ho je lito. A i kdyz ma velkotovarnik muj nebetycny respekt, tak i on ma na tom trochu podíl. Nevyhodi trenera, narve tam 5 frajeru a pak se nedivte, ze hraci nevi, co hrat.
To je jak s Habou a Dusankem s Vlastou. Nerad dela vyhazovy, tak se delaji trafiky a kockopsy. Jako... Jsem dojebany ze vcerejska..Hrozne... :-(

Včera velkotovárník pěkně potrollil Dušanka. Toho vážně zaměstnávají jen proto, aby se vyfotografoval s posilami. A asi dostal zjeba, že ani to nezvládá, pač při snímku s Prochym už musel nadhodit i úsměv :-)

Tudíž jemu asi opravdu nejlépe jde tahání kufru O:-)

No, není to zbožné přání fanoušků...Ale sám nevím...Jako upřímně, pro nás by byl kvalitou skvělý, otázkou je, zda mu furt podlejzat a čekat na něj, když má evidentně jiné priority.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/324953/lastuvka-o-slavii-i-navratu-do-baniku-praha-mi-k-srdci-neprirostla.html

Dušanko tam v Baníku je snad vážně jen od toho, aby čuměl do fotoaparátu při nově příchozích. To je fakt frem job. Ale tak pravda, u toho nic zkurvit nemůže, jak je jeho zvykem 3 3 #freeweb

A Lašty není v nominaci Slavie na jejich soustředění. Tak snad ho co nejrychleji již podepíšeme.

Tak Jirásek byl pořízen jako doplnění kádru, ne jako primární posila :-) A o Psychém jsem slyšel zatím dobrou recenzi. Nicméně, už se to psalo nejednou, chybí šéf, který by tu obranu řídil.

Ho, s necim i souhlas. Nicmene, pro Banik bude asi stale dobry. A toho brankare potrebujem, nedokážu si predstavit, ze to jaro odchyta Barta se Sustrem 5

Nenastoupil? Tak on vazne ceka.... A kdo vi, treba se pripoji v Turecku na soustredeni, kdyz nevyjde laso na blondaka, s cimz tak nejak i pocitam.

Hm, na zkoušku nějaký Bubák. To jsem teda zvědav :-) :-)

Posílení bude, chce to jen trpělivost ! :-)


Strana:  1 2 3   další »