Kategorie: Zápasy

GKS Katowice – Arka Gdynia 0:0

Zápas mezi GKS a Arkou branku nenabídlo

Přestože jsme se do Katowic chystali už dříve, vyšlo nám to až včera. Po mírném bloudění díky Pavlu Liškovi, stání v koloně díky Donaldu ( 2 km jet 50 minut byla celkem síla), se ukazujeme u stadinou. Jdeme na jedno a vyzvednout další bandu. Takže opět bloudíme. 

Na stadion se dostávame později, ale prý je to normální. Gieksa se snažila, branku nevstřelila, Arka se snažila a rovněž branku nevstřelila. Korupce v Polsku asi stále bují, bo to co předváděl sudí by nedokázal ani pan Jech :-). Zápas tedy skončil remízou, což mnoho radostí neudělalo. Neustále slyším omluvy, že dneska to stálo za guwno. Jak hra, tak i support.

Po zápase jde část do hospody a my jedeme zase bloudit. Při tom se nám povede ztratit jednoho synka z Hranické brigády, takže zase bloudíme v autě. Naštěstí za hodinu se nachází a my zase bloudíme :-). A to i přesto že jsme měli posilu na místě navigátora.

Zhruba kolem 11-té večerní vyhrál nějaký boxer zápas což slaví celá hospoda. Sbíráme se zhruba kolem první ranní hodiny a jedeme domů. Děkujeme za pohoštění a všechny služby.

Video ze zápasu zde


Vydáno: 2.11.2011 19:59 | 
Přečteno: 438x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: