Kategorie: Zápasy

Zase bez výhry

Liberec - Baník 2:1

Po roční odmlce Baník ve své pouti za záchranou ligy vyrazil do Liberce. A doufal, že to dopadne lépe než při posledním zastavení, kdy tam tehdejší družina schytala debakl 6:0 Tento výsledek se sice neopakoval, na čemž squadra trenéra Kučery hřešila znova ve svém jiném zlozvyku a to jest inkasování hned v začátku zápasu. Takže 4.minuta a nazdar, čau, domácí vedou 1:0

Naštěstí se Baník nevzdal a bojovník Mičola vyrovnal. Utkání poté bylo vyrovnané, jednou měli šanci domácí, poté hosté, než nastala 71. minuta, domácí Voltr rozvlnil síť za brankářem Šustrem a tento stav vydržel až do konce zápasu. Baník tedy znova prohral a situace okolo Baníku začala být tragická.

Tak, to špatné jsem již vypsal. K negaci výjezdu doplním snad ještě tradičně hloupou domácí securitku a demenci fízlů.
To lepší z jazdy na sever byl doping, přičemž fanatismus gradoval ve chvíli, kdy šla snad většina hostujících fanoušků (408 z toho 53 družebních přátel !! ) do půli těla. Zvláště při chorálu "Ja kocham..." to jelo na maxa :-) Prezentován byl nápis odkazující na větrnou kalamitu, kdy se několik stovek chacharů nedostalo na ligové utkání hrané na pražské Spartě.

Po závěrečném hvizdu se hřáčům dalo jasně najevo, ale se vší slušností, co si myslí o nastalé situaci, co se týče umístění v tabulce.

Abych nezapomněl, tradiční gastro okénko jest takové, že paní v okýnku mi řekla, že klobásy mají studené a přiznám se, že zas takový gurmán nejsem, abych tohle zkusil, tudíž teda nic :-)

Pár dní před malým regionálním derby se na trénink hráčů na Bazalech vydává zhruba 60 nespokojených fanoušků aby jim důrazně vysvětlilo že takhle teda ne. Diskuze byla v klidu bez excesu.

Vydáno: 27.11.2017 17:22 |
Přečteno: 621x |
Autor: trevor20