Kategorie: Zápasy, Ultras a chuligáni

Víkend ve znamení oslav

FC Baník Ostrava - FK Jablonec 2:2

Uplynulý víkend byl slavnostní. Náš milovaný klub oslavil krásných 95 let. Oslavy započaly již v pátek kdy se v okolí Bazalů konal pochod, jenž okořenilo kromě chorálu i hafo pyra. Průvod byl ukončen u Bazalů. V okolí stadionu byla odpálená další pyrotechnika , na ochozech byl zobrazen obrazec 95 z rací.

Na druhý den před zápasem byly hlavním tématem 3 otázky. Zatímco na tu jednu si ještě budeme muset chvilku počkat, na ty dvě jsme našli odpověď na stadioně. Trenér Kučera řekl že chce vylepšit obranou fázi a jak se mu povedlo jsme mohli vidět ve 4. minutě kdy jsme už prohrávali. Další odpověď přišla kolem 15. minuty kdy naproti hlavní tribuně byl vytažen dlouhý nápis NESMRTELNÁ LEGENDA doplněný o plachtu s výročím klubu a nápisem všem známý a to tím kde byl Baník založen. Po bocích pak byly ještě vlaječky. Ve druhé půli jsme si připomenuli výročí úmrtí Turka. 

Na rozdíl od jiného klubu, který hraje nedaleko, chachaři zůstávají a fandí až do konce. Odměnou jim je zlepšený výkon v posledních 20 minutách a srovnání na 2:2. Výročí narozenin nám mohl zpříjemnit Poznar ale trefil se jenom do břevna. Po zápase se hráči asi báli že dostanou zjeba a proto se báli přijít na placanou. Na své si přišla security, která div že nenapadla jednoho ze členu realizačního týmu. Hráči stejně přišli...


Vydáno: 13.9.2017 18:27 | 
Přečteno: 941x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: