Kategorie: Zápasy

Třinecká mizérie

Třinecká mizérieFK Třinec - FC Baník Ostrava 4:1 (2:0)

Po dlouhých výjezdových destinací nás čekal jeden z nejbližších, toho času byl ten klub na 14. místě tabulky. Město železáren, Třinec.

 

Zápas byl přeložen po různých intervencí z jejich domovského stánku na vedlejší atletický kvůli očekávaného velkého zájmů hostujících fanoušků. Těch dorazila opravdu přemíra, byli jsme de facto na celém stadionu. Baníkovci vyvěsily opravdu velké množství vlajek, k vidění byly i staré retro zástavy. Support byl na začátku zápasu opravdu skvělý. Po těch našich mdlých výkonech ze Sokolova a podobných štací to ze začátku znělo velmi dobře. Bohužel, stav utkání a jakým tempem hráli naši hráči napomohlo k tomu, že fandění začalo upadat. Ale aktivní jádro uprostřed se fanděním ještě bavilo, tudíž to neupadlo úplně. 
 
 
Světlým okamžikem dne bylo ultras představení. Ti se prezentovali choreem v podobě  uctivého znaku klubu FC Baník Ostrava podpořenou modrými a bílými kartony. K tomu odpálená pyroshow jen umocnila celkový vydařený efekt. Což se ale nepovedlo bylo představení plejerů  Baníku. Konečná prohra 1:4, tak ta po těch matných venkovních remízách byla taková třešnička na dortu v současné herní mizérii klubu.
 
 
Domácí podporoval kotlík asi hokejových fanoušků místního klubu, kteří neúnavně povzbuzovali svůj klub proti mohutné přesile. To se musí nechat. Škoda jen, že stále třískali paličkama do bubnu, tudíž pak šel celý význam supportu.. Však vy víte kam :-) Co stálo za zmínku v ten den na stadioně? Určitě pohled na nedaleké Beskydy a dále pak samovolné rozšíření hostujícího sektoru pod střechu :)
 
 
Tradiční gastronomické okénko: Nabídka byla trapná jako hra Baníku. Kdo čekal klobásku, musel si vystačit s dvěma párky. Pokud nepočítám, že jste mohli mít čepovaného Radegasta, což je malé, bezvýznamné plus, tak známka je jasná, 0/10.
 
 
Doufejme na závěr, že ve středu hráči všem vynahradí své selhání tím, že porazí Sigmu. A my jim k tomu musíme pomoci fanatickým supportem, proto VŠICHNI do KOTLE se ŠÁLOU !
 

Odpoledne se ještě vydává část výjezdových na Dubinu, kde se konal mládežnický turnaj. Společně s několika rodiči z GieKSy vytvořili při vzájemném zápase parádní atmosféru, za což je oba týmy odměnili. Baník porazil své vrstevníky 16:1, ale radost capartů z atmosféry : k nezaplacení.
 
Fotky k vidění zde
 

Vydáno: 21.11.2016 19:30 | 
Přečteno: 1295x | 
Autor: trevor20
 | Hodnocení: