Kategorie: Zápasy

Rozpačité vystoupení

SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava 2:1 (2:1)

Jak už to bývá, na podzim se předehrává kolo z jara. Jelikož ve druhém kole jsme doma přivítali rivala ze Slavie, tak teď  pro změnu oni hostili nás. Na rozdíl od nich tento zápas nepovažujeme za jeden z běžných zápasu. Ani páteční termín neodradil  1043 osob včetně několika lidí z GieKSy.  V tomto davu se našlo několik hňupu kteří tratí své symboly a pak bečí do novin.  

Tradičně nechyběla sestava čuráku, která byla tak hlasitá že na ní reagoval i Strašák, a velká část neposlouchala pořádně. Btw proč řveme že i Laštůvka a Frydrych jsou čuráci? S píšťalkou se ozval support, který měl klesající tendenci. Těžko říct jestli za to mohla kosa, i když nejlíp se zahřeji fanděním, anebo jestli tomu uškodila plotová akce kdy se k nám přišly podívat i děti z SM. V každém případě to pyro na tu tribunu letět nemělo.  

Tento zápas co se ultras stránky týče je jeden z nejlepších u nás. Chachaři si připravili v první půli plachtu s pozdravem pro fízly a LFA a ve druhé půli nechali podsvítit rok založení klubu. Osobně musím říct že TS mě trochu zklamala. Představila pouze velké množství vlajek A pěknou pyrošou po závěrečném hvizdu. 

Co se týče zápasu, stala se neuvěřitelná věc, nedostali jsme v prvních 10 minutách gól. Ba co víc vedli jsme ikdyž jsme branku nedali :-). Bohužel pak jsme se vytratili ze zápasu a nechali Slavii otočit. Ve druhé půli stojí za zmínku z naší strany jenom neodpískaná penalta, po které je Baroš zavolám na DK, kde ho, stejně jako nás čeká nějaký trest.

Baník tak po další prohře přezimuje na 15. místě, ale my věříme a věřit budem, že se to na jaře zlepší. Za Baník život dej.


Vydáno: 4.12.2017 19:21 | 
Přečteno: 964x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: