Kategorie: Zápasy, Ultras a chuligáni

Příjemné sobotní dopoledne

Příjemné sobotní dopoledneFK Viktoria Žižkov - FC Baník Ostrava 0:1 (0:1)

Liga nám připravila na sobotní dopoledne jedinou zastávku v Praze, a to pod televizním vysílačem na Žižkově. Protože se hrálo v dubnu, hrálo v žižkovském tradičním čase ale v den netradiční, rozuměj sobotu. Podruhé za sebou nedělal domácí klub problémy,narozdíl od místa kde utíká slunko, a tak si sobotní dopoledne cestou necestou rozhodlo zpříjemnit 924 chacharů včetně GieKSy plus další byli na tribunách. Někteří jsou nepoučitelní a jejich přemíra konzumace alkoholu vedla k tomu, že nebyli na stadion vpuštěni.

V podlouhém sektoru byly vystaveny dlouhé vlajky jako např. Bazal, SK1964 atd. Na cestu se vydaly i menší vlaječky např. Ultras, Orlová a jiné. Rovněž visel i úlovek z třineckého výjezdu žižkovských v roce 2014. Začátek zápase po naší hymně obstarala hymna státní, která si kotel zazpíval sborově se zpěvačkou, avšak naše kratke zobaky způsobily dřívější konec :-). Úvodní chorál nevyzněl tak jednohlasně, avšak spolupráce s megafonem zabrala. Výsledkem je nejlepší doping na hřišti soupeře v této sezoně. Samozřejmě pár chyb se tam najde, ty se najdou skoro vždy. Bo v Práglu svitílo to, čehož jsme si v Ostravě pár dní neužili, tak se vetší část kotle rozhodla opálit.  

Narozdíl od domácí kotle, který upravil hranice hl.města, v našem sektoru nebyla žádná grafická prezentace. Chachaři se prezentovali pouze racemi a dýmovnicemi, přičemž při tomto aktu došlo došlo i ke zničení již zmíněné vlajky. 

Modrý Baník se na zeleném pažitu dostal velmi brzy do vedení. o které mohl vzápětí přijít. Rána naštěstí skončila na břevně. Po změně stran se měla pískat penalta, ovšem sudí pro tohle pochopení neměl a odměnil za protesty Nerada žlutou kartu. V závěru mohla opět vyjet sanitka k Petrželovi, kterému infakt málem způsobil svou neproměněnou šancí Mondek. Na výsledku nezměnila nic ani červená karta během jedné minuty Staňovi a pod vysílačem se slavil náskok 8 bodů, který se odpoledne vrátil zase na číslo 5.

Teď hrajeme 3x doma, a z toho jeden krát budeme ve správném sektoru. V sobotu čest!

Foto zde, video kdo ví? :-)

 


Vydáno: 1.5.2017 9:49 | 
Přečteno: 2368x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: