Kategorie: Zápasy

Konečně to za to stálo

FC Baník Ostrava-Sokolov 3:0

V sobotu Baník završil tzv. "Anglický" týden. Soupeřem mu byl další tým bojující o záchranu, západočeský Sokolov (Baník je jenom jeden !) Po blamáži v ostravském derby, díky kterému se Opava dostala k našemu týmu na dostřel pouhých tří bodu čekalo ostravský Baník těžké utkání, aby nedopustil další výpadkový výsledek. Samozřejmě na tým dolehl ještě větší tlak.Nicméně, bylo na čase, aby svoji oddanost ukázali taktéž fanoušci. Bohužel, tady musí přijít velké zklamání, poněvadž na sobotní odpolední zápas dorazilo pouhopouhých 3.818 fanoušků ( z toho jeden příznivec hostí-respekt ! ). Na druhou stranu, kotel se bavil po svém a i další ohlasy z řad návštěvníku zápasu dává za pravdu tomu, že support nebyl vůbec špatný, ba naopak.  Celkové představení po stránce ultras bylo takové, že se znova otevřelo populární téma na dotyčného, toho času na nucené dovolené, předsedu svazu Miroslava Peltu. Dalším prezentovaným transparentem bylo vzpomenutí na jednoho zadrženého chachara. Tento transparent doplnily obouručky s písmeny "A.C.A.B."Kotli vévodila družební vlajka, dále jste mohli spatřit třeba i starou anglickou zástavu či další  vlajky  nejen odkazující na fan cluby Baníku.

Utkání skočilo díky bohu dobře pro domácí tým, který hostům na cestu zpět zatížil bagáž o tři branky a my už můžeme směle vyhlížet neděli, dne 21.5.

 
Chachare, nezapomeň, v ten den vedou všechny naše cesty do Olomouce! Budeme mít pro sebe celou severní tribunu, lístky už jsou k mání v předprodeji na Bazalech. Bude vypraven i vlakový special, který odjíždí z Bohumína ve 12:10, v Ostravě hl.nádraží bude ve 12:22 potažmo v Ostravě-Svinově 12:42.


Pokud možno bez tvrdého alkoholu, jede se podpořit Baníček v boji o postup, slavit můžete po zápase :-)

Video zde

 


Vydáno: 15.5.2017 17:10 | 
Přečteno: 2024x | 
Autor: trevor20
 | Hodnocení: