Kategorie: Zápasy

Komu zvoní hrana

FK Teplice - FC Baník Ostrava 0:0

Začal bych čistě hypotetickou otázkou....

Kdo vlastně tedy trénuje Baník? Je to stále Kučera? Je to Uličný? Je Uličný trenér brankářů? Trénuje to Kučera s Uličným? Na koho má jít potencionální hněv příznivců Baníku? Stále jen na Kučeru? A co všemocný "dyrektor sportowny" Dušanko? Drbe si hlavu za Ševelu, který teď trénuje bratislavský Slovan?

Mi to přijde jak nepovedena matematická rovnice o pěti neznámých. Trenér "A" násobeno trenérem "B", k následnému výsledku přičtěte trenéra "C" a pak to vydělíme poradním hlasem X na druhou + druhý poradní hlas na třetí. Taky nevíte, jaký je výsledek, že? A teď si vezměte, jak to mají chápat hráči, když jeden řekne to, druhý tamto, to se musí posichrovat dalšími poznatky atd.

Chce se autor tohoto všeho vyrovnat moderní verzí k legendární pohádce od Josefa Čapka, když pejsek s kočičkou vařili dort? Teď se totiž společnost baví tím, že Baník "matlá dort", jede hru Příbrami. Onehdá její kmotr Starka byl veden jako masér. My teď Uličného měli uvedeného jako trenéra brankářů, i když přeci bylo řečeno, že on do trénování zasahovat nebude...

Bojím se bojím, že tyto experimenty poženou Baník cestou olomoucké Sigmy. Že si za pár měsíců pojedeme vyzvednout zase lístky do Vlašimi... 
Doufám, že to tak nebude, ale rivalové o sestup nám unikají, my body nemáme, neudělá se ten kýžený řez do týmu, resp. realizačního týmu. Snad co nejdříve někomu zazvoní budík a vše se uhasí za 22 vteřin celá...

Teď zpět k zápasu.

Bylo to lepší, než předchozí blamáž proti Slovácku. Poločas byl Baník... dalo by se říci i lepší...Po vápno hostitelů. Letos jsou Teplice marným týmem, vítězné body ležely na trávníku, stačilo si je vzít. Místo toho se družina FCB ve druhém poločase strachovala o remízu. Nějak moc dál nevím, co dále napsat ke hře našeho týmu. Nevím.  Co beru jako pozitivum je zmrzlé bavendo na sektoru. Ani jsi moc nepostřehl, že je -11 stupňů. To vše na tebe padlo, až když jsi šel na zpáteční vlak a byl jsi rád, že jsi rád.

Sektor vlajkonošů byl jako vždy kvalitně ovlajkovánsupport taktéž v té zimě za jedna, za to smekám pomyslný klobouček všem zúčastněným, že se alespoň bavili takto, když ti dole na trávníku zábavu udělat neumí. V průběhu zápasu byla dále odpálena pyrotechnika, která udělala hezký optický pohled co se týče naší propagace.
A taktéž nechyběla pozvánka na pohár do Mladé Boleslavi, který byl ale k dnešnímu dni díky nepříznivým klimatickým podmínkám odložen.

Utkání skončilo 0:0, což beru jako spravedlivý výsledek, avšak Baník potřeboval více než jeden bod !!!

Zpáteční cesta posléze probíhala pro někoho klidně, pro jiné zas neklidně. V Praze se potkal vlak se skupinou příznivců ACS, bohužel, ochránci zákona moc společných diskuzí nepovolili.

Po vyjetí z Prahy pak vlaková skupina měla problémy s revizory, což se vyřešilo hromadným vystoupením z vlaku v Pardubicích.
A zde nastala taková pozápasová after párty, na kterou někteří budou dlouze vzpomínat...Hlavně banda z jednoho baru (tichá závist ! poznámka autora :-)   ).

Co se týče tradičního gastro okénka...V Teplicích klobáska hodně dobrá, na poměr ceny bych se nebál oznámkovat 8,5/10.

V sobotu hrajeme ve vyhnanství s plzeňskou Viktorkou. Potřebujeme výhru...  Budeme mít výhru? 


Vydáno: 27.2.2018 17:40 | 
Přečteno: 1021x | 
Autor: trevor20
 | Hodnocení: