Kategorie: Zápasy

Generálka na hřišti i v hledišti

Generálka na hřišti i v hledištiFC Baník Ostrava - FC Hlučín 3:0

Týden po startu nejvyšší souteže se mohlo jít i na Baník na jeho hostující stadion. Nejednalo se však o ligový zápas, nýbrž o generálku. Otevřena byla pouze hlavní tribuna. Na níž bylo přítomno 1640 diváku, včetně ovlajkovaného kotle, který si také udělal generálku. Ještě než sudí písknul do píšťalky, tak část lavičky Baníku se šla podívat co se v tom kotli děje.  A slyšeli ,,trošku" plamenou řeč :-).

Ultraska přes zimu zapracovala na nových chorálech, představeny byly 2. Po záveřečném hvizdu se dá říct že úspěšnost byla poloviční. Naděje tu je u jednoho po trošce zapracování na zlepšení. Ten druhý se stane bez pochyby jarním hitem. Byly rovněž otestovány dýmovnice, kvůli kterým prý nebyl vidět druhý gól. Ačkoliv bylo avizováno že se nesmí natáčet a fotit v kotli, našli se odvážlivci, kteří to zkusili a hned jim bylo vyčiněno. Dalším nešvarem je rozjetí chorálu z davu. 

 

Co se týče hry, Baník předvedl další festival zahozených šancí, naštěstí v přípravě o nic nejde. 3 balony z kopaček Hlinky a Urgely se však za záda brankáře Hlučína dostaly, a tak jsme mohli slavit vítězství. Za týden začínáme už na ostro, hlasivky pořádně rozcvičit a kopačky dobře naštelovat. AHU!

Fotky zde 

 


Vydáno: 26.2.2017 8:00 | 
Přečteno: 571x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: