Kategorie: Zápasy, Ultras a chuligáni

Až brýle bolely

FC Baník Ostrava - FC MAS táborsko 1:0 (1:0)

Potřetí za sebou jsme do vyhnanství vyrazili v neděli. Pro tentokráte v normální hrací čas. Kromě kamer taky ubylo diváků. Možná za to mohlo i počasí, ale Baník není holubník. Dorazila nejnižší návštěva v dosavadním průběhu druhé ligy.

Změny taky byly k vidění v horní části kotle, kde malé vlajky byly nahrazeny velkými. Kotel slušně zaplněný, možná by neuškodilo kdyby lid postávácí okolo něj šel přímo do kotle. Kibicování bylo nadprůměrné, opět slabší chvilky střídaly silnější. Je třeba poslouchat spíkra a řídít se tempem bubnu. Opravdu to pomáhá. Druhopoločasová prezentace se velice povedla. Pár drobností by se dalo vytknout, ale v pondělí měli radost doktoří pracující na ušním oddělení.

Na hřišti to bylo opět trápení. Nicméně, pokud chcme jít do ligy, musíme jít za body, nikdo nám zadarmo nic nedá a ta krása trpí. Krásně můžeme hrát až budeme jistota postupu. Nejhubenější výhru zajistil gólem do šatny Hlinky po přesprintování celého hřiště, když unikal Sus. 100-tý ligový zápas v nejhezčím dresu oslavil Péťa Vašek s nulou.

Ncméně druholigová tour pokračuje, v sobotu už v 10:15 jedeme na Žižkov, kde se na nás již těší. Jsem Král!!

Fotky zde

 

 


Vydáno: 25.4.2017 19:33 | 
Přečteno: 861x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: