Kategorie: Zápasy

Agro výjezd

Agro výjezdFC MAS Táborsko - FC Baník Ostrava 2:2

Dalším pro nás neznámým soupeřem při bojích ve druhé lize byl jakýsi projekt Mas Táborsko, jenž je výsledkem sloučení klubů z Tábora a Sezimova Ústí. Klub administrativně sídlí v Táboře, jenž je krajské město, hlavní hřiště, kde odehrávají svá utkání mají ale ve vedlejším městě. Schválně nepíšu stadion, pač... Pro představu.. Je to takový přírodní amfiteatr s hřištěm zasazený v lese. Leckterá venkovská mužstva hrající různé přebory mají lepší zázemí a stav svého "domu", než co jsme zažili v sobotu. Jen by mne zajímalo, jak toto druholigové mužstvo, jenž hraje profi ligu může v klidu hrát tam, kde hraje a jiné týmy, i z první ligy musí dostávat různé vyjímky.  Nu což, alespoň máme do budoucna na co vzpomínat...

 
Cesta na jih pro některé probíhala v klidu, kteří se stihli občerstvit a podívat se po městě Tábor, které nabízí hezké, historické centrum. Bohužel, drtivá část chacharů ve svých speciálních vagónech si ale užila svoje s příslušníky, kdy už po předchozích zkušenostech (Znojmo, Pardubice) přetekl pohár trpělivosti a byla podána stížnost na jednání PČR ( http://thordivision.com/index.php?a=aktuality/stiznost   ).
Nepochopitelné jednání policistů pokračovalo dále i na agroplácku...
 
Doufejme, že to jen tak nevyšumí do ztracena...
 
V sektoru hostů se nás sešlo na 266 kusů. Samozřejmostí byl již tradičně kvalitně ovlajkováný náš sektor.
Fandění si netroufnu hodnotit, nebyl soupeř, bylo to ve specifickém prostředí... Nicméně, kdo chtěl, ten se bavil na maximum i za velmi nepříznivého stavu na hřišti, někteří se fanděním zaobírali již méně a spíše se dívali nejen kolem sebe, kde že to vůbec jsou.
 
 
Jedinou prezentací byl transparent místních baníkovců s textem "Tábor, město Baníku".
 
 
Utkání probíhalo pro nezaujatého fanouška zajímavě, rozhodně se nenudil. Baník měl mnoho, opravdu mnoho gólovek, ale jak už to bývá na venkovních utkání, domácí se vyhecují, nedají ani metr hřiště zadarmo. Když se k tomu připočte někdy laxnost či smůla našich hráčů, tak ten bod za remízu 2:2 do tabulky pravdy se asi hodí. Baník v jednu chvíli prohrával už 2:0.... Ale pro příště, nekopat opravdu lajdácky penalty a soustředit se na hru, tyhle soupeře s veškerým respektem se musí porážet.
 
 
 
V sobotu všichni na Baník, hraje proti Žižkovu. A za dva týdny nás čeká další exotika. Více zde

Vydáno: 10.10.2016 18:39 | 
Přečteno: 1700x | 
Autor: trevor20
 | Hodnocení: