Kategorie: Zápasy

3 body se počítají

3 body se počítajíFC Baník Ostrava - FK Varnsdorf 1:0 (0:0)

Začal nový měsíc a s tím i konec přesouvání zápasu. Po dlouhé době se mohlo jít na Baník v jeho normální hrací čas. Pokračovala klesající tendence návštěvnosti, do vyhnanství přišlo nejméně lidí v dosavadním průběhu sezony. Tím pádem byl i prořídlý kotel, k jehož supportu se nemá cenu moc vyjadřovat. Jednoznačně nejslabší v této sezoně. Na hlavní tribuně se objevil i jeden příznivec hostí. 

Fotbalovým světem aktuálně hýbe kauza předsedy Pelty. Samozřejmě že si fanoušci museli rýpnout. V první půli hlavní rozhodčí přerušil zápas, což mělo za následek větší zapojení ochozů. Ve druhém poločase byl vytažen nápis k tomuto tématu. Tady už pan rozhodčí nenašel odvahu. Z optických prezentací byla ještě v úvodu minuty ,,ticha" kterou pěkně doplnil Jarek Nohavica a prostřihy Franty Rajtorala nápis R.I.P. Nějak se nám ty nápisy rozšiřují..

Baník v bílých dresech se hnal dopředu za výhrou od úvodního hvizdu. Ačkoliv hosté se byli podívat v Prešově jak se dělá beton, Baník zase zahazoval šanci za šancí. Jednou ty sanitky stíhat nebudou. Ve druhé půli se ten kulatý nesmysl povedlo za záda přece jenom dostat Susovi. Domácí pak ne a ne přidat pojistku, proti byli i varnsdorfští kteří se snažili natahovat čas. 

Na Baník jdeme zase ve středu do správného sektoru!!!


Vydáno: 7.5.2017 13:32 | 
Přečteno: 841x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: