Kategorie: Zápasy, Zápasy

15 let družby – článek druhý

GieKSa vyhrála 1:0

V sobotu 19.11. bylo v Ostravě drobné pozdvižení. Při skeletu u krajského úřadu se schází zhruba 350 fans, většina se slušivou čepičkou. Nechyběla ani tajná policie, čímž chlapce zdravím.

Krátce po 15. Hodině se kolona dává do pohybu, nechtěně se ujímám čela skupiny, která se jakžtakž pohromadě drží do Bohumína. Část jede na dálnici, část na parkoviště u Vrbice. My jedeme dál a scházíme se v Chalupkách. Po nějaké době se zase v koloně dáváme do kupy, a nějaký čas jedeme po kupě. Ztracíme se někde v Rybníku a po všech serepetičkách a štástném nalezení dálnice, se ocitáme v Katovicích. Hned se na nás napojuje hlídka, ale jakmile vidí že asi nejedeme na fotbal tak nás opouští. Ke stadionu dorážíme spolu s busy, cca půl hodiny před začátkem.

Příjezd byl ve znamení zdravení každého s každým. Na stadionu se ocitáme nejdříve na cečku, pak se přemísťujeme na déčko, což myslím fandění uškodilo. Přesto se to nějak pomíchalo, a tak všude byli všichni. Bohužel, naše fandění je poněkud slabší na náš počet, ale jak vidno, už je to u nás zvykem.

Gieksa vyhrává, a hráči sympaticky zamíří první poděkovat ke kotli FCBa pak k GKS. Následná placáčka začíná rovněž u FCB a někteří dostavájí modrobílé čepičky. Každý z hráčů poděkoval za příjezd.

Po zápase řešíme co a jak. Busy odjely část odjela domů, část do hospod. Po nějaké domluvě jdeme do hospody, kde už to žije, potkáváme Hranickou brigádu pokecáme, popijeme, zazpíváme a kolem půlnoci k nelibosti našich přátel odjíždíme domů. S Katowicemi se loučíme zapálením ohně. Posádka auta se po hodině shodla že polské slečny jsou opravdu krásné. Doma se ocitáme kolem druhé ranní hodiny.Děkujeme za vše do Katowic.

Fotogalerie zde, videa zde.


Vydáno: 20.11.2011 20:09 | 
Přečteno: 448x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: