ANGLICKÝ BLOG 2

Carling Cup a třetí ligové utkání

WEST HAM UNITED – Macclesfield Town 1:1 / 4:1 po prodloužení/
FC CARLING CUP

Tento středeční zápas přinesl všem divákům na Boleyn Ground nečekané nervy, když domácí West Ham přivítal na svém hřišti druholigový Macclesfield, který do té doby ve své soutěži nevstřelil jediný gól.
Podcenění ze strany West Hamu bylo patrné a po prvním poločase, který West Ham prohrál 0:1 brankou Ewanse z 5. minuty bylo jasné, že nepůjde o nic lehkého.
10.055 věrných diváků sledovalo velmi zajimavé drama, ve kterém měl překvapivě navrch Macclesfield.
West Ham spasil v 75. minute Bowyer a utkání bylo se štěstím, dohráno za nerozhodného stavu v normální hrací době.

V prodloužení již jasně dominoval WHU a brankami Cola, Hinese a Reida vítězí 4:1. Nespokojení diváci se tohoto středečního večera loučí již klasikou…Im forever blowing bubbles.

West Ham: Green, Behrami, Davenport, Upson, McCartney, Faubert,
Mulins, Bowyer, Louis Boa Morte, Sears, Ashton
divaku: 10.055

WEST HAM UNITED FC – Blackburn Rovers FC 4:1

V tomto utkání, které jste na svých obrazovkách mohli sledovat také v České Republice nastoupil WHU ve své ne moc optimální sestavě, kdy pouze na lavičce náhradníků byly takové jména jako Craig Bellamy a nebo Louis Boa Morte a samozřejmě take Honza Laštůvka, který si bude muset zvyknout na pozici dvojky, jelikož pozice Roberta Greena, je zda se neotřesitelná jak u fanoušků, tak u vedení, i když se v létě tvrdě opřel do klubového vedení, které zvažovalo jeho odchod.

West Ham jde do vedení poměrne rychle a ve 12. minutě skóruje Davenport. Vedení navyšuje o osm minut pozdeji Samba  vlastním gólem a zdá se, že je po zápase. Ovšem Blackburn okamžitě snižuje na 2:1 brankou Robertse a až do 90. minuty vidíme velmi vyrovnaný zápas, kde se na konci se štěstím prosazují střídajíci Craig Bellamy a Carlton Cole a utkání tak končí celkem presvědčivým výsledkem 4:1