Kategorie: Rozhovory

ROZHOVOR S LUBOŠEM HISEMEM

Při jednom mém brouzdání stránkami Deníku (upřímně mi link poslal Luboš sám, ale takhle by to znělo asi divně :-)) jsem narazil na bodrý obličej jednoho z hlavních propagátorů webu Thordivision Luboše Hisema (zůstali jsme uz jen Luboš a já :-)). Jelikož jsem o akci nic nevědel, zeptal jsem se na informace přímo jeho…

Frankie: Lubosi, o jakou akci se tedy jednalo a jak ses k ní dostal ty osobně?

Luboš: Tak jednalo se o křest nového piva Bazal, ke kterému mohli také něco říct i fanoušci. Po celou dobu jeho vzniku se hlasovalo na stránkách Ostravaru a na konec se hlasovalo i o tom, kdo bude z hráčů FCB jeho patronem, a ten kdo poslal hlas vítězi jako 74., tak se stal kmotrem z řad fanoušků, což bylo v mém případě.

Frankie: Na obrázku pózuješ v tričku Thordivision, nebyly tlaky, aby si měl na sobě triko Ostravaru? 

Luboš: Nejdřív jsem si to myslel,že nějaké tlaky budou, ale spíš ze strany fcb, abych měl na sobě něco z oficiálu, ale nic takového se nestalo.

01

Frankie: Co říkáš ty osobně na tyhle reklamní akce?

Luboš: Abych řekl pravdu, tak takovéto reklamní akce nemusím, ale jednalo se o Baníček, tak jsem neváhal

Frankie: Co ty a pivo, jde to k sobě?

Luboš: Pivo mám rád, ale zas tak často ho nepiju. Před fotbalem, to na pivo chodím, ale na stadionu už moc nepiju, protože ty sračky co tam prodávají mi vůbec nechutnají. Občas na nějakou akci s kámošema, nebo z práce zajdu, ale ne že bych byl v hospodě každý den. A radši si dám Radegast, ale Ostravu taky vypiju. No a Bazal…ten se podle mě povedl, je to dobré pivo (neplacená reklama!!!…pozn. redakce:-).

Frankie: Měl si možnost pokecat i s Rudou Otepkou, resp. měl si možnost mu říct, že jejich hra na jaře je na rozbijdržku a jestli neupřednostňují právě Ostravar a další alkoholické nápoje před hrou v Baníku? 

Luboš: S Rudou jsem moc nekecal, jen o té akci na které jsme byli. To bych tam na to potřeboval spíš nějakého jiného hráče…Ruda je podle mě jeden z mála, co se tam ještě něco snaží udělat a nevím jestli on pije, ale jak při křtu upil toho trochu piva tak na to řekl to je nějaké sladké, ale Bazal je právě hořký… 

02
Frankie: Já myslím, že alkohol nepije…:-) Jak je to vůbec s tebou, od kdy jezdíš na Baník, chodíš pravidelně, jezdíš na výjezdy?

Luboš: Na Baník jsem byl porvé asi ve 12…bydlel jsem v Místku, a v té době kdy mi bylo těch 12, tak naši fotři moc nebrávali děcka na fotbal a o tom že jsem na ten fotbal jel ani nevěděli. Na domací zápasy chodím vždy a na výjezdy se snažím taky jezdit co nejvíc, ale ne vždy to jde. Tak kolem poloviny v sezóně jich udělám.

Frankie: Minulý rok si posílal podařenou fotku ze San Marina, na které stojíš vedle sochy Adolfa Hitlera (někdo z rodiny???:-)), který byl dozdoben samolepkami FCB (Hitler jako patron FCB? Rozhodně větší kalibr než slavističtí Simpsoni:-)). Mně se to zdál jako skvělý nápad, takže jsem ti dal za tuto fotku svůj hlas. Vyhrál si tehdy vůbec něco, nebo bylo hlasování politicky zmanipulované? 

Luboš: Kdyby měl být Hitler naším patronem, tak by se to tu naším acabům a politikům moc nelíbilo, ale jako nápad to taky myslím nebylo špatné, ale měl jsem co dělat aby mi to vyšlo, protože ten hlídač z muzea mi byl pořád v patách. Vedle něho byl ještě Musolini, tak jsem se chtěl vyfotit mezi nima, ale to mi nevyšlo…tak díky za tvůj hlas! Skončil jsem asi na 6.místě, což asi nebylo špatné umístění. A politika se do toho nesrala, bo jsem neměl žadné tajné doma na návštěvě.

03

Frankie: Máš závěrem něco na srdci (kromě šelesti), co by si rád sdělil návstěvníkům tohoto webu?

Luboš: Teď mě asi nic kontrétního nenapádá a když mě něco napadne později, tak to pustím do shoutboxu.

Frankie: Díky za tvůj čas a přeji ti vše nej jak v životě pracovním, osobním, tak zejména tom fotbalovém.

Link na článek v Moravskoslezském Deníku zde

Link na Lubošův příspěvek v soutěži Propagace Slezské zde

Foto: zdroj Moravskoslezský Deník


Vydáno: 6.5.2009 7:47 | 
Přečteno: 599x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: