Kategorie: MEDIÁLNĚ - FOTBALOVÝ GLOSÁŘ

Mediální glosář II

Odkazů se minulý týden sešlo málo, tak máme týden zpoždění

Začínáme skandálem. Berete x milionů týdně za to, že občas kopnete do míče, sem tam se ukážete v reklamě na nějaký přeslazený nápoj či ve spodním prádle a on si vám klidně dovolí spoluhráč ukrást branku. Vždycky jsem žil v domění, že fotbal je týmová hra. Egoista jeden. Náladu mu mohla spravit, jestli v Madridu chytá Venezuelské tele..zprávy. Taky může být rád. Kdyby tu branku dal, mohl by dopadnout stejně jako Messi. Co by se dělo pak, brrr raději na to ani nemyslím.  Jenže jak si vybít frustraci, krom toho že nešel na oslavu? Co takhle sex na střídačce? Jestli má vůbec s kým. Pojištovna by tu ruku asi nezaplatila.

Praví se, že i negativní reklama je reklama. O českém fotbale se toho vždy napíše ledasco, obzvláštně když se něco stane jednou za x roků. To se novináři můžou předhánět kdo přinese nej….. článek. Novináři taky kritizují hráče, trénery. V případě že váš tým je 140 dní na posledním místě a pak najednou začne hrát a vyhrávat ( ne opravdu Berbr za tím není), a pak najednou prohraje , hledáte příčiny prohry. A jsou jimi? Ano, správně novináři.

Hradec bojuje o záchranu. Jejím soupeřem byla Příbram. Domácí potřebovali body jako sůl. Málem se jim to povedlo, nebýt rozhodčího ve kterém se hnulo svědomí (tady Berbr za tím může být). Něco v té lize hnije a k Barymu se přidavají další.  Jsem zvědav co předvede sudí dneska. Baník hraje s Příbrami. Nebylo by to od věci hrát takovýhle fotbal. V té naši zemi…

Na českých stadionech se sem tam něco semele. Buzerování security při každém výjezdu už nemá cenu řešit, stejně s tím nikdo nic neudělá.  V zahraničí se při špatných výkonech nepářou s hráči vůbec. Fanoušci se nepářou ani s policí, kdy se totiž dokaží spojit.  Tak tak.

Góly padají všelijak kuriozně. Například takto.  Mnoho veselých zážitku na fotbale!


Vydáno: 2.5.2015 11:09 | 
Přečteno: 472x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: