Kategorie: MEDIÁLNĚ - FOTBALOVÝ GLOSÁŘ

MEDIÁLNĚ FOTBALOVÝ GLOSÁŘ 34

Shrnutí dění

Chodit na fotbal je vcelku nebezpečná věc. Pokud jedete na výjezd, jste buzerováni nejdříve policii, pak ochrankou. Pokud vás ale doma buzeruje vlastní klub, tak je něco špatně. Když už jsme u té Sparty, tak zápasu roku (kolikrát tohle uslyšíme na podzim či v létě?) se zúčastnilo 1200 fandů milující ty strašné barvy. Z toho 1/4 (!!!) radikálů. Kde to proboha vzali? Mohlo jich být více, ale čest klubu se brání. Jen je místě otázka, jak to bude vypadat, když do zdárného konce dovedou tento projekt.

Práce policajta je otřesné. Nejdřív vám politici snižují platy, lidi vás nemají rádi. Když ale jsteve službě o zábavu máte postaráno. O tu máte ikdyž jste v civilu. Pak ale není čas vyšetřovat, zdabyla korupce či nikoliv. Bohužel, evropská, přesněji španělská policie, možná taky musí řešit korupci, ale aby se to lidé raději nedozvěděli tak střílí po fanoušcích. R.I.P.

Ve fotbale se vede spor. Zavést video či nezavádět video. Rozhodčí v Anglii – to je ta nejskvělejší,nejbáječnější a další xnej – branku, která byla nebyla. Za svůj výrok se pak potupněmusel omluvit. Za to český fotbalista si postěžuje, že jim by takovou penaltu nikdy nepískli.Ano, je to prasárna. Ale aspoň víme k čemu slouží majiteli Slavia.

Jako část českého národa nenavidí fanoušky Baníku, tak i fans Marseille nesnáší PSG. A měli na hráče zvláštní požadavek – prohrajte. Fans jsou 12. hráčem, proto poslechli  a za odměnu je fans chtěli zbít. To v Katovicích problém s fanoušky nemají. Potíže tam dělají kachny.

Kluci to mají rádi, ale holky to chtěj taky. Že vám to ale v tom Sportu trvalo. Asi hledali inspiraci u nás na chacharech. Tam už to holky komentují. A když už komentují, tak i navštěvují i naše Baňky. Já vím že jsem otravný ale fakt nechcetenafotit ten kalendář?

 

Baník pičo


Vydáno: 22.4.2012 20:35 | 
Přečteno: 415x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: