Kategorie: MEDIÁLNĚ - FOTBALOVÝ GLOSÁŘ

MEDIÁLNĚ FOTBALOVÝ GLOSÁŘ 33

Shrnutí dění

Když naši fotbalisti postoupili na EURO, oslavili to na letišti chorálem, na který by si mohli udělat patent Chachaři. Nakonec dostali pokutu, která poputuje na charitu. Pokuta ano, ale v době kdy nejsou love, by to mohli dát třeba na mládež. A navrch ještě nějaký manuální trest. Co třeba začít šichtu jako normální dělník?

Do Prahy zase zavítali největší zločinci v České republice – fanoušci Baníku. Novináři už pomalu začali vydávat články kolik bude mrtvých, znásilněných, zraněných, když přijde rána z kotle domácích. S tím nikdo nepočítal a proto začíná další mediální hysterie a lá Anglie. Ovšem co je toproti takovému Řecku? Nic.

O týden později následuje nějaké velkolepé derby. Slávisti si připravili choreo za 50 000, což si náležitě užil v novinách oficiální mluvčí fanoušků. Ten si ještě užíval chvilku své slávy kdyžkonečně odstoupil Franta ,,Tatarák“ Straka. Za neustále mediální vystupování této postavičkyBůůůůůůůůůůůůů. Sedačku nemám.

UEFA bojuje proti pyru, ale tahle fotka ji taky radost neudělá. Ale ještě větší šašci jsou na FIFĚ. S muži si chtěla zahrát žena. Nebo jim už došlo že heslo proti modernímu fotbalu se musí brát vážně?

Růže mezi trny už dávno zahodila píšťalku a přešla na FAČR, do komise rozhodčích. Jenže moc radostí jí to nedělá. Nám co pravidelně chodíme na stadiony taky ne. Pobavit nás musí tedy trénér Teplic, kteý se ohrazuje že není Pat a Mat, Jů a Hele. S Křemílkem a Vochomůrkou se teda uvidíme v poledním kole v Teplicích, i s hráčem, který jedno v srdci má – Baník Ostrava!!!

Chystáte se na EURO a máte rádi sex? Tak zapomeňte na prostitutky, vemte si rovnou manželku. Můžete jí nakecat že jedete na dovolenou. A spojit příjemné s užitečným. Kdo by se rád vracel s AIDS? Vlastně budeme muset jet, neboť tlustý Ota musel vydat 50 kč, a tak se musí šetřit.

No a závěrem tady máme jeden pozdrav od odvolaného trenéra Pavla Malury. Fotbal je prima a nashle na stadionech 


Vydáno: 29.3.2012 20:28 | 
Přečteno: 428x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: