Kategorie: MEDIÁLNĚ - FOTBALOVÝ GLOSÁŘ

MEDIÁLNĚ FOTBALOVÝ GLOSÁŘ 31

Shrunutí dění

Sice je zimní okurková sezóna ale i tak je živo nejen na české scéně. Počínaje toho, že hrdinové nejen divadelní show „Ivánku kamaráde..“ se vracejí po delší době temna zpět na výslunní,jeden to jde zkusit na sever Čech a další to bere hopem ajde rovnou na vedení Sparty, nejspíš je to poděkování za historické „žižkovské“ penalty ku prospěchu týmu z Letné.

Jeden klub z Vršovic, který trénuje největší slávista pod sluncem podal do světa zprávu, že majírekordní ztrátu a to skoro půl miliardy . Pokud to u nich bude pokračovat ve stejným duchu jako teď, bude nejspíš muset Řebíček požádat své mafiánské kamarády o pomoc při dalším krachu Slavie. A když už jsme u těch peněz, tak Baník vyhrál i ten nejposlednější soud ohledně nedoplacené částky za přestup Magery do Temešváru . Teď už jen nastávají dvě otázky, kdy se vedení dočká peněz a druhá otázka, co si za to Petera koupí? Že by nový barák či nějaké to Ferrari do sbírky? Pač z Baníku už nemá co brát.

V Česku se stala věc nevídaná a to, že v semifinále Tipsport ligy Plzeň proti Liberci ukázala „fér plej“ hru, když byla pro ně odpískaná penalta, která ale neměla být a tak jí západočeši sabotovali. A rovnou budou v této činnosti pokračovat, hlavně jejich ultras a to na popud ceny lístků na Evropskou ligu, kde se utkají s německým Schalke 04 .

I ve světě je v této době relativně živo a je o čem psát, nejdřív se podíváme na Slovensko, kde se měl poprvé v historii konat FVŠ, osazení týmů bylo dobře připraveno a slibovalo to perfektní atmosféru a žádnou nudu ale starosta Bratislavy asi nemá rád zábavu a tak to zrušil, morous jeden.
Pak se tu chystala jedna grill párty ale tady zas policajti neměli pochopení pro zahradní akci konanou v zimních měsících, holt klobásky se budou dělat jindy.

A nakonec tu máme jednu skoro otcovraždu. Kopúnek, hrdina Slovenska z Mundialu 2010 nejspíš zapomněl, kdo ho vychoval a kdo je úhlavní rival svého domovského klubu a udělal možná to nejhorší, co mohl. Jeho otec to málem nevydýchal, ani se mu nedivím, nejspíš nebyl jediný, kdo tohle nepobral aneb derby Spartak Trnava-Slovan Bratislava má zase o jednu pikantnost navíc .

Ve Velké Británii už delší dobu sledují příběh indiána, který chce být tam a tam a nechce být tam a tam. Už kvůli tomu přišel o nějakou tu pěknou sumičku, dobře mu tak.

Nikdo není nedotknutelný, ani velký Arsenal se svým Arsenem Wengerem. A je jen dobře, že si všímají toho, že jsou fanoušci jejich milovaného klubu naštvaní.

Za to Mourinho se s tím lidově řečeno nesere a dal to najevo rozhodčímu, který pískal nedávné El Classico.Osobně jsem zvědav, jestli dostane nějaký flastr, udělat to v Česku, tak ho za to skoro upálí, jako kdysi Jana Husa za kacířské řeči.

A teď z fotbalového dění na skok k ledu, když už tam ženský ukazují svoji krásu, aspoň to trochu zahřeje v těchto mrazivých dnech 

Sportu zdar


Vydáno: 29.1.2011 20:16 | 
Přečteno: 441x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: