Kategorie: MEDIÁLNĚ - FOTBALOVÝ GLOSÁŘ

MEDIÁLNĚ FOTBALOVÝ GLOSÁŘ 30

Shrunutí dění

Sláva!!!! Konečně i některým lidem došlo, že SR je něco, aby se vlk nažral, ale koza zůstala celá. Toto rozhodnutí je skvělé a konečně je vidět, že plev-banicek.com žere Peterovi i to, že Baník je nejlepší. Chachaři.cz se probudili a ukázali, že jim jde o tradice Baníku ( Ne Vítkovicím). Že to ale kluci trvalo.

Návod pro naše Baňky, aby ukázali ženskou krásu nejen v hracích soupravách. Určitě se namají za co stydět a rozhodně by hodně fanoušků mělo radost  Navíc tímhle způsobem by si vydělaly na sportovní soupravy a nemusely by čekat než jim držgrešle Kahoun a drž dukát Petera přispějí… Když to šlo s historickým kalendář, tak to půjde i tady. Jen doufám že nebudou sbírat odvahu 3 roky.

Dostáváme se k slavné reprezantaci. Konečně normální článek . Pan redaktor ze sportu napsal něco co se dá číst a nemá z toho člověk zánět spojivek. Náš všestranný fan-klub si asi představoval, že dokáže přitáhnout mnoho fanoušků a že bude oním pověstným 12. hráčem. Jarek Nohavica v jedné ze svých písní zpívá: ,, Jaké saky paky obrátíš se na diváky“. Jenže. Ejhle, nějak se těmto pánům nedaří výsledek 14560 není rozhodně to, co by chtěli, a tak doslova je vzal jeden z diváku na zápase s Černou Horou. Bohužel, dotyčnému se nic nestalo, to jenom při lize sedávají tresty zákazu vstupu na stadion. Je třeba začít chodit na repre, tam se asi nedávájí tresty za vkročení na hrací plochu. A jejich fandění? To je jako když vesnická dechovka přijede do města. V zápase proti Černé hoře se to hemžilo bubeníkama a podobnýma figurama, kteří se jdou předvést na máškarní fotbalový ples. Sám jsem zvědav jak tohle seskupení bubeníků, Mániček a Hurvnínků bude fungovat na Euro 2012????? Fotbalisté, kteří dokázali největší úspěch se opřeli do někoho kdo o nich řekl, čistou a čistou pravdu! Namachrovaným hvězdám se nelíbí když je někdo kritizuje, vždyť oni jsou přeci nejlepší?? Rosický hvězda nestárnoucí v Arsenalu, Čech nejlepší golman světa, Baroš zabiják ze kterého se třese i Messi…. Na závěr připomenout, že pánům fotbalistům asi v hlavě proběhlo, že žijí v roce 2004 kdy to možná i platilo… Chlapci, budíček. Blíží se rok 2012.

Kdo jede na Euro? Lístky nejsou, všechny je mají sponzoři a podobná havěť. Fotbal pro fanoušky se nedaří a jen slepý může (ne)vědět o co mafiánům z UEFA a PzPn jde.N ebyla příležiost si kapsičku namastit tak euro bude ideální příležitost. Pro naše fanoušky to znamená, že Euro je jen pro vyvolené a pro obyčejné lidi to není přístupné. Koneckonců takhle to dneska funguje v novinách vychvalované premier league? Normální fanoušci-střední vrstva pryč a bohatí sem…

Jak je vidět tak vlezloprdlekovství našich lidí je hodně velké. Na národnost není nikdo hrdývětšina leze do zadku: EU, USA…Proč tomu tak je??? Jít proti EU tak to si rasista a neméš co krást. Nikdo si neuvědomuje kulurní tradice a to co tady naši otcové vybudovali. Opravdových Čechů uz nění moc, ale čest vyjímkám… Třeba té vietmanské. Naši milování Vietnamští spoluobčané si nemohou vynachválit naši republiku. Jejich zboží kupujeme, chodíme k nim na oběd a necháváme je hrát za naše kluby. To bude zajímavé kam se dostaneme v roce 2050. To už nebudeme Česká republika, ale republika Tan-Moch-Foch s velkými přísrustky Vietnamskými obyvateli a prezidentem bude Kim-Ce-Ling.

A my se dívíme? Žijeme v zemi, kde se občané běžně oslovují ,,ty vole“ bez rozdílu pohlaví, politici na titulní straně novin jak kradou, a lid konající běžnou práci ani vlastně netuší, kdo že to vlastní pražskou Slavii. No jak vidět, i pár poctivců se tady nejde.

Možná nejlepší udělat to, co Tevéz. Bo kdo uteče, vyhraje.


Vydáno: 5.12.2011 20:12 | 
Přečteno: 439x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: