Kategorie: MEDIÁLNĚ - FOTBALOVÝ GLOSÁŘ

MEDIÁLNĚ FOTBALOVÝ GLOSÁŘ 28

Trocha vzpomínek

Po dlouhých letech někdo z naší republiky zavítal do ligy mistrů. Tuto srandu pořádá nějaká UEFA, která údajně dělá fotbal pro lidi a proto trestá fanoušky za nápis, který říká pravdu. Po losování dostali Plzeňští fotbalisté AC Milán. Zdejší policie už musela vědět s kým budou mít tu čest a tak pro jistotu zkontrovala autobusy do Milána ze všech stran a ejhle co nenašla. Nože, ohně, dýmovnice. Aby tato verbež z ČR neničila evropu, ideální bude zakázat jim rovnou vstup na fotbal po celé evropě.

Tatáž UEFA ovšem nedokáže bojovat proti sázkářským gangům, a proto vyzývá evropu aby jí pomohla. Vyzvat by mohli i FAČR, aby z lidí nedělali hlupáky. Protože nejdřív dát trest za korupci, pak trest zrušit a znovu potvrdit je unikát , jenž je možný pouze u nás. Otázkou je i to kde je vůbec pravda, neboť oba hlavní obviněnípřísahají na své děti.

Jak známo, v lize české je možné všechno. A tak není divu, že rozhodčí chtěl ukončit zápas zaletící kelímek na hřiště. Lidi na tribunách jsou schopní všecho, takže bych se ani nedivil kdyby jednou byl zápas přerušen kvůli prdícímu divákovi. Možná se dočkáme přerušení i kvůli sexu na tribunách. Třeba to bude lepší zábava než dění na hřišti. Řešení možná našli v Turecku. Na fotbal pustili pouze ženy.

Když se hrálo MS žen v Německu, díky kusému infu českých medií jsme zjistili že nějaká brankářka USA je až moc krásná. No a teď se rozhodla že se ukáže světu tak jak jí panbůh stvořil. Zajímavé. Ba co víc – je to šokující. Doufám že jednou i nějaký odvážný kalendář či nějaké takové fotky nafotí naše Baňky.

Fotbalová Slavia je v krizi. Baník taky. Na rozdíl od Baníku se ale našel někdo, kdo do Slavie investoval. Původ jeho peněz je sice neprůchozí, nikdo nic neví ale všichni vědí že legální to asik není. A jelikož ta nová hračka nehraje to co si představoval, není lepšího řešení než přivést do týmu trénera se sparťanským srdíčkem. Nevadí, že nemá čuráka, hlavně že hráčům nabídne tatarák. Později, ale přece. Že se budou zlobit fanoušci? Nám to nevadí, zavřeme jim sklad, omezíme transparenty a bude klid. Jenže příznivci si to líbit nenechají. V tomto směru držím Slavce palce. Jejich radostí může být že všemi oblíbený, hlavně novináři, Strašák, může na fotbal. Tak Otíku, už si připravuješ pořad Na slovíčko?Angažování Straky nerozdýchal ani tiskový mluvčí jenž podal raději výpověď.

Naše slavná repre. Jsme prý fotbalový národ. Já nevím. Fotbalový národ, který nedokáže vyprodat sektor hostí ve Skotsku? (bohužel odkaz k tomuto byl smazán). Nebo Hyundai nedodala auta, respektive prachy na benzín či naftu a pro sponzory to bylo moc drahé? Ten samý fotbalový národ ovšem nedokáže vyprodat stadion pro 20.000 lidí, na který přijedou mistři světa a evropy. Tohle už je ostuda. Ostuda je taky český způsob fandění. Jediné, co sneslo ze zápasu se Španěly přísnější měřítko, bylo BÍLEK VEN!, BAROŠ VEN!. Ovšem pro hráče je nepochopitelné jak si tohle divák může dovolit. Protože v této zbídačené zemi musí někdo lidem dělat radost. Pak se nedivme že nepostavíme národní stadion.

Zakončíme trochou politiky. Ministr školství se rozhodl že se žáci na školách budou učit vlastenectví. Výborně pane ministře. Zde je příklad jak jsou lidé ze světa hrdí na to odkud jsou. Pak se i našim hráčům bude hrát líp, neboť určitě je nikdo nebude kritizovat. Jsme přece vlastenci.


Vydáno: 14.10.2011 20:03 | 
Přečteno: 448x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: