Kategorie: MEDIÁLNĚ - FOTBALOVÝ GLOSÁŘ

MEDIÁLNĚ-FOTBALOVÝ GLOSÁŘ 27

Další kolo glosáře

Posledně jsme skončili u ženského fotbalu. Můžeme tedy začít u něj. Kdysi tady jeden z redaktorů vyslovil přání, aby si hráčky po zápase měnily dresy. Kdyby věděl že se koná MS žen v Německu a jel by tam, mohl by se dočkat této výměnyA kdyby mu to náhodu nestačilo, může jet na kalhotkovou ligu.

Zpopularizovat se tento sport pokusily Sparťanky. Někdo si možná myslel, že fotbal je hrou víceméně pro mužatky, ale světe div se – není to pravda! Foto 1Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5,Foto 6Foto 7Foto 8. Fotbalistky vypadají skutečně jako ženské, což se dá leckdy říct i o některých cukrovaných šamponcích z řad mužské části fotbalové rodiny.

V českých zemích se hraje fotbal proto, aby na něj nechodili diváci a bylo tak na stadionech bezpečno (ha ha). V Holandsku zvolili dělníci jinou cestu. Než aby chodili fanoušci na stadion, raději nešikovně postaví střechu. Jiný kraj, jiný mrav a na každém roku coffé shop…

Sehnat práci v době krize musí být těžké. Dovedete si ae představit, že jste fotbalista a nemůžete sehnat angažmá? Zní to neuvěřitelně, ale je to možné. Naštěstí máme youtube. Kdyby byl zadarmo, mohl by zavítat k nám do Baníku. Za ten stejně hrají jen žoldáci, co se chtějí dostat nahoru. A když se jim to nepodaří,pobrečí si v novinách. Ale na jejich obranu – pojmenování žoldáci vzniklo od toho, že jsou najímáni za úplatu, tedy za žold. A jestli u nás hráči žold berou neví nikdo…zpropadený Temešvár! A kde jsou vlastně ty peníze za Vydru, které měly financovat klub další tři sezony…taky skončily v Temešváru…

Ivan Hašek odstoupil, na předsedu ČMFS se zatím přihlásil údajně jeden člověk. Vlastně dva. Svou přihlášku jsem poslal i já. Jenže ji činovníci nevzali na vědomí. Kdybych byl chytřejší, věděl bych, že mám napsat Berbrovi.

Korupce v Turecku se rozrůstá. Naši činovníci by si mohli vzít příklad jak se to má řešit. Zatímco v ČR se na podporu klubů pořádají pochody, v Turecku rovnou vyhánějí ty, kteří o tom informují. Nebylo by na škodu zkusit taky u nás ten novinářský póvl trochu prohnat.

Jak to chodí na fotbale nám ukáže toto video. A kdyby náhodou byl nějaký problém, máme tady vycvičenou zásahovku.


Vydáno: 9.8.2011 19:51 | 
Přečteno: 477x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: