Kategorie: MEDIÁLNĚ - FOTBALOVÝ GLOSÁŘ

Glosář I

Po dlouhé době se hlásí glosář, ketrý by měl být opět vydáván s pravidelností

Začít nejde jinde než u kauzy Milan Baroš. Jeho klávesnice se vydala na špacír, z čehož přibyla další vráska na čele neoficiálnímu předsedovi FAČR, STBákovi Berbrovi. Zoufalý čin podpořil ještě více neoficiální místopředseda, který tentokrát nebyl tak zdrcený z toho co si přečetl a tak místo aby se řešily slovo hráče, který toho pro český fotbal mnoho udělal, řeší se úplně něco jiného. Prostě Banánová republika.

Když teda Pelta řeší úplně něco jiného, nezbývá mu čas na jiné věci. Třeba že hráči Viktorky budou stávkovat, neboť nedostali výplaty. Sice je to krajní řešení, ale klub dostane pokutu tu strhne hráčům z platu a ejhle už jim bude dlužit méně. Ten majitel to má chytře promyšlené. Stejně tak mu nezbývá čas na údajné řešení pokřiku, při kterém by měla spadnout celá Letná i s ministrem vnitra. Ta poslední kauza se neřeší z naprosto jiného důvodu. Tyto nadávky se používají i v Anglii, a v té kolébce došlo opět k mírnému radikalismu. Obava že se to dostane k nám prasečí hlavu nenechává zcela klidného. Ovšem co nás fanoušky nenechává klidné je úroveň české ligy. I zde jsme to slavné ,,ukáčko” dostihli.

Pavel Horváth, se stal v Plzni legendou. Něco jako je pro nás Svěrky,Milan, Jankul. Nicméně jeho kariéra už končí. My děláme Pavlíkovi papa, jeho obličej nám chybět nebude. Kdyby se náhodou nudil, tak může jít s těmi nejlepší fanoušky u nás točit nějaký další seriál. S partyjou, které to až tak moc nevadí.

Fotbal je věc krásná. Představte si že vaší jedinou starostí je prostě občas chodit na trénink, tam být cca 3h a pak domů, sem tam odehrát nějaký ten zápas, kde vám diváci a- pokud nějací přijdou –  že jste líný a pomalu běháte. Po tréninku si dáte sprchu, voda je drahá, poté si zajdete třeba se spoluhráči do nějakého fastfoodu. Prostě pohoda. Když se tu přitíří trenér, který zrovna nezvedá pravou ruku a zákaže vám kromě jiného ve sprše zpívat! Já bych okamžitě žádal o přestup.

Jo a Milane nezapomeň dát tu důtku podepsat rodičům. Snad nebudeš muset opisovat discplinární řád, jako já ten školni. Milujte se a množte se, fotbal se prima a s fanouškem extra!


Vydáno: 18.4.2015 11:08 | 
Přečteno: 475x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: