Kategorie: Hooligans

VIKTORIA PLZEŇ B – UNION CHEB

Kolem sedmé ráno se schází před autobusem na výjezd do Plzně 25 lidí, vyjíždíme dříve s tím, že se ještě před zápasem „podnikne něco zajímavého“…

…když jsme asi 20 km před Plzní, tak kontaktujeme domácí, kteří nám poslali naproti jedno auto, a to nás zavezlo oklikama na celkem odlehlé místo před Plzní.

Čekáme asi 20 minut, procvičujeme se, ale dříve než domácí chuligáni, přijíždí tranzity plné čertů, kteří nás bezdůvodně drží půl hodiny na místě (takže 1.poločas v prdeli). Po nějaké době přijíždí i skupinka (asi 10 lidí) domácích chuligánů, ale jakýkoliv pokus o něco dalšího by byl díky fízlům zbytečný.

Ke stadionu dorážíme za asistence čertů již během přestávky, ale u vchodu nastává problém s tím, že nás nechtěla ochranka vpustit na stadion bez lístků…což o to, nebylo by na tom nic divného, ale lístky prodávající obsluha nám před nosem zavřela snad i svojí prdel, takže nastala patová situace a atmosféra začala docela houstnout. Naštěstí dostali pořadatelé rozum a pustili nás bez lístků…na stadionu byla ještě další skupina mladých fans a pár normálů, kteří dojeli auty (celkově 45 lidí z Chebu). Po fotbale se zbavujeme policajtů až někde před Stříbrem.

Vydáno: 8.6.2006 21:26 | 
Přečteno: 595x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: