Kategorie: Hooligans

UNION CHEB – SENCO DOUBRAVKA

Ráno se nás v hospodě schází na kvalitních asi 30 – 40 kousků, někdo hovoří o oficiálním počtu 35. Čekáme na info z Doubravky a ta posléze hlásí, že je jich 11 bojeschopných a chtějí počet na počet.

Původně měli dorazit někam do Chebu, ale i z tohoto nakonec schází a my se odebíráme na autobus směr Františkovy Lázně. Na nádraží ještě shlédneme bitku dvou bezdomovců a poté již odjíždíme.

Chvíli čekáme v parku před stadionem, ale po echu, že Doubravka je již na stadioně, se odebíráme přímo tam. U vchodu nás ihned uvítá policejní vedoucí nebo něco takového a upozornuje nás, abychom se neprali, nebo že budou muset zasáhnout. Policejní osazenstvo bylo opravdu bohaté, tipoval bych to tak na 15 měštáků  Poté ještě projdeme prohlídkou typu: „Máte u sebe něco?“,  „Ne“, „Tak běžte“ a již odcházíme.

Doubravka se usídlila v úzké uličce oddělující místní budovu a hřiště. I přes počáteční odhodlání většiny napadnout chuligany Doubravky, většina jen stojí, čeká co se bude dít a jeden člověk povzbuzuje ať jdeme. K náběhu dochází až ve chvíli, kdy na místo přibíhají policajti. Do útoku se nazapojují všichni. Na jednu stranu by to nebylo příliš férové a na stranu druhou to nebylo ani kvůli úzké uličce možné. Doubravka se sice brání statečně, ale nakonec to neustojí a končí to našim v&´tězstvím.

Poté ještě část chebských s hosty debatuje, někdo kouká  na fotbal a ta největší část se uchyluje do hospody.

Asi o poločase přichází Doubravka s nabídkou počet na počet, na nějž jsou vybrání určití jedinci a k fightu došlo v parku za stadionem. Končí nejspíš remízou, avšak někteří jedinci tvrdí, že to bylo vítězství Chebu.
Poté ještě někdo dále sleduje fotbal a někdo jede domů, či do hospody. Za zmínku stojí ještě hláška jednoho fízla: „Kluci, běžte si to klidně rozdat někam jinam, ale ne tady, my půjdem pomalu a neuvidíme to“ 


Vydáno: 25.3.2006 20:06 | 
Přečteno: 655x | 
Autor: TD
 | Hodnocení: