Kategorie: Aktuality, OS BB

Zápis ze schůze s majitelem klubu

Jak už bývá zvykem, před startem sezony se fans scházejí s majitelem klubu. Tentokrát došlo k drobné změně, místo tradiční sokolky se konala schůze v Parlamentu. Výtah ze zápisu si můžete přečíst níže, je možné že k drobným nepřesnostím došlo, seděl jsem trochu dále. Na schůzi jsem dorazil o trochu později, takže co bylo v prvních 10 minutách nevím.

Posily, sestava 

Smlouva s Procházkou je podepsaná zatím na půl roku ale není problém ji podepsat na delší dobu. Jednat se o tom bude pravděpodobně během března. Příchod Viktora Budínského je trošku komplikovanější, Sparta hráče nechce prodávat, spíš pouštět na hostování. Pokud se na Letné zeptáte na koupi a nabídnete částku, tak se vás otáží zda je ta částka v eurech. Nicméně panu Brabcovi se to povedlo, ale s podmínkou. Pokud jej ACS bude chtít, koupí si jej za stejnou cenu + bonusy. Stoper Psyché je také podepsán, jenže s dovětkem pokud Baník nebude spokojen může ho vrátit. V kádru ještě zůstal útočník Poznar, jehož chtěli sice vrátit do Plzně ale nechali si to pro jistotu, kdyby se něco stalo s barym. Věří že se Poznar chytí ale v létě se bude hledat primárně hrotový hráč.

K diskuzi se dostalo i na Kašu a jeho přemotivovanost na Baník při vzájemném zápase. Je rád že majitel Žiliny je rozumný chlap, který mu nedovolil stát se kapitánem. Stejně tak se mu líbil i jeho přístup když ,, utekl“ a že se s Žilinou domluvil na nějakém odškodném.

Dalším tématem ohledně posil byl Holzer. Pan Brabec jej potkal v Hulíně kde se jej zeptal, zda by měl zájem se vrátit do klubu. Dostal kladnou odpověď. Nicméně všiml si nevole mezi fanoušky, komunikoval s kybym. Úvaha o něm způsobila to, že na trhu bylo/je těžké někoho sehnat. Agenti už od malých klučinu pletou hráčům hlavy. Ostatně ty agenty, resp. ty agentury zastupující hráče nemá moc rád.

Klub

Lidové moudro praví, že peníze jsou až na prvním místě. Nejinak je to v případě Baníku. Majitel věří že po konci Wolfa, který skončil no psát to raději nebudu :-), našel novou pravou ruku, kterou bude Michal Bělák, který se bude starat o chod klub a on bude řešit pouze důležité věci. Například arbitráže, kterých klub prohrál několik, třeba s Hlučínem ohledně Pavlenky. Baník se ale nevzdává a teď bude žalovat Hlučín. Je to tam trochu komplikovanější.

K trenérům: zde se přiznám že jsem moc nerozuměl, ale z toho co jsem slyšel to vyznělo tak, že se bál oslovit Uličného jako konzultanta ke Kučerovi. Byl si vědom jeho spolupráce ve Znojmě. Pana Nehodu přizval proto, že fotbalu rozumí. K Petrželovi se taky vyjádřil, nyní občasná konzultace.

Dnes (tj. 15.2.) by měla proběhnout schůze moravské komory, která bude chtít zrušit juniorskou ligu. Vyjádřil se i k osobě pana Bebra a Tvrdíka, který ho trochu naštval, ale více to psát nebudu. Následně probíhala debata o stadionu, z ní jsem slyšel jenom že ty led reklamy stojí 100 000 za zápas.

Na závěr se vyjádřil k fanouškům, je rád že nás má, obdivuje náš fanatismus. Čuměl například kolik lidí vyjelo do Sokolova, i když se nehrálo v přijatelný čas. Rovněž je ,, rád“ že se stála jenom jedna nepřijemnost a to v zápase s SKS. Nevadí mu platit pokuty za pyro,  i když v Žilině se to trochu přepísklo, neboť tam je umělá tráva, ale rioty mu celkem vadí.

Závěrem: věří že se Baník zachrání, doufá v pohár  a v připadě evropy se nechá v letadle ostříhat. A příští rok v první pětce

PS: prý je normální chlap. Ono to jde být normální a fandit Baníku? 


Vydáno: 15.2.2018 10:03 | 
Přečteno: 3121x | 
Autor: Hody
 | Hodnocení: